среда, 20 апреля 2016 г.

Тег:

ТОП-10 подій навесні в Україні


Пропонуємо вашій увазі ряд подій в Україні, які обовязково мають зацікавити кожного справжнього мандрівника.

Цвітіння сакури в Ужгороді

До цвітіння сакур в місті проходитиме традиційний "Сакура-фест 2016", в рамках якого відбудуться ярмарки, запуск небесних ліхтариків, творчі конкурси, флеш-моби, літературні квести і ще багато цікавого.

Фестиваль вина та меду "Сонячний напій"
Тут ви зможете покуштувати вишукані сорти закарпатських вин, спробувати справжній мед та придбати смачний сир. Подія відбудеться недалеко від Липової алеї, на Набережній, якраз в період цвітіння сакури.

Тюльпановий рай

З середини квітня в Кіровоградському дендропарку панує квітковий рай з 2-х мільйонів тюльпанів. У вас буде можливість насолодитись неперевершеними ароматами квіткових композицій, та відчути істинне естетичне задоволення від мальовничих просторів Дендропарку, уквітчаних дивовижними весняними рослинами!
День Батяра у Львові

Місто Львів – славиться своєю запашною кавою, солодким шоколадом та трішки авантюрними батярами, в честь яких вже сім років поспіль відзначається День Батяра. 1-3 травня на площі Ринок.

Кам’янець-Подільський

Кам'янець-Подільський запрошує всіх бажаючих доторкнутися до історії, відчути себе героєм всіх епох. Адже цієї весни в Кам'янець-Подільському запланована насичена святкова програма.
21-24 квітня – відбудеться офіційне відкриття туристичного сезону "Кам’янець-Подільський вражає".
22-23 квітня – пройде Свято повітряних зміїв. А вже незабаром 1-3 травня –відбудеться фестиваль кави "Кам’янецька турка".
Проте родзинкою стане фестиваль повітроплавання "Назустріч Сонцю". Це триденне свято повітряних куль, яке цього року відбудеться 20–22 травня.

Історичні реконструкції. Середньовічний Хотин

Не менш захоплюючим є фестиваль історичної реконструкції - Середньовічний Хотин. Він проходить на території Хотинської фортеці X-XVIII століть, розташованої в місті Хотин Чернівецької області. Фестиваль зазвичай проходить в перших числах травня одночасно з міжнародним фестивалем історичної реконструкції середньовіччя "Битва Націй", який тепер "подорожує" по різних країнах в статусі чемпіонату світу з історичних боїв.

Рафтинг на Черемоші
А для любителів активного та екстремального відпочинку ми можемо запропонувати рафтинг на гірській річці Черемош в Карпатах.

Виставка ретро автомобілів Old Car Land 2016

Фестиваль ретро автомобілів Old Car Land пройде в Києві 22-24 квітня. Відбудеться на території Київського державного музею авіації. Тут будуть представлені ретро автомобілі, мотоцикли, велосипеди, ретро мопеди, ретро вантажівки, автобуси, ретро тролейбуси, ретро трамваї і навіть ретро тепловоз!

Цвітіння нарцисів на Закарпатті

Терміни цвітіння закарпатських нарцисів залежать від погоди. Зазвичай перші квіти у Долині нарцисів розпускаються до 1 травня, і вже через тиждень по всій долині можна спостерігати цілі острівці білих квітів. А пік цвітіння традиційно припадає на середину травня. Коли весна в Закарпатті видається раняя і тепла, нарциси можуть розквітнути на кілька днів раніше, ніж звичайно.

Цвітіння каштанів у Києві
Пора цвітіння каштанів означає прихід справжньої «буйної» весни, коли столиця буквально потопає в зелені. У той же час, цей період збігається з найяскравішим весняним святом - «днем Києва», який відзначається в завершальні вихідні дні травня. Така кількість квітучих каштанів навряд чи побачиш в якому-небудь іншому місті Європи чи світу.

0 коммент.:

Отправить комментарий